Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ18 (πρώην Κορασίδων) - Β΄ Φαση - Ζ΄ Γκρουπ (θέσεις 65 - 74)

 
01η αγωνιστική
Σαβ-7/12/19, 12:30
ΓΣ Ωρωπού ΑΟ Λαγονησίου
22-25, 25-18, 28-30, 25-15, 13-15
Σαβ-7/12/19, 15:00
ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς" ΑΟ Ζεύς Ερυθρού
25-16, 25-21, 25-17
Κυρ-8/12/19, 12:00
ΑΟ Κωφών ΜΕΣ Μαραθώνα
15-25, 25-20, 8-25, 24-26
Κυρ-8/12/19, 14:00
ΓΑΣ Χολαργού ΑΣΠ Σάλαμμον
25-10, 17-25, 25-16, 20-25, 15-10
Κυρ-8/12/19, 14:45
ΑΟ Λεωνίδας Βασιλικού ΑΟ Οδυσσέας
25-9, 25-22, 25-19
02η αγωνιστική
Κυρ-15/12/19, 14:30
ΑΟ Λαγονησίου ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"
21-25, 19-25, 19-25
Κυρ-15/12/19, 15:00
ΜΕΣ Μαραθώνα ΓΑΣ Χολαργού
24-26, 26-24, 25-23, 25-10
Κυρ-15/12/19, 16:30
ΑΟ Οδυσσέας ΑΟ Ζεύς Ερυθρού
6-25, 4-25, 11-25
Κυρ-15/12/19, 17:00
ΑΟ Λεωνίδας Βασιλικού ΑΟ Κωφών
25-16, 12-25, 11-25, 16-25
Κυρ-15/12/19, 21:00
ΑΣΠ Σάλαμμον ΓΣ Ωρωπού
25-18, 25-19, 25-21
03η αγωνιστική
Σαβ-21/12/19, 12:15
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού ΑΟ Λαγονησίου
25-18, 25-20, 25-22
Σαβ-21/12/19, 12:30
ΓΣ Ωρωπού ΜΕΣ Μαραθώνα
25-11, 21-25, 18-25, 25-13, 15-11
Σαβ-21/12/19, 15:00
ΓΑΣ Χολαργού ΑΟ Λεωνίδας Βασιλικού
25-18, 25-18, 25-14
Σαβ-21/12/19, 15:00
ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς" ΑΣΠ Σάλαμμον
25-15, 25-18, 25-23
Κυρ-22/12/19, 12:00
ΑΟ Κωφών ΑΟ Οδυσσέας
25-9, 25-10, 25-10
04η αγωνιστική
Κυρ-12/01/20, 12:00
ΑΟ Κωφών ΓΑΣ Χολαργού
25-15, 25-23, 25-22
Κυρ-12/01/20, 14:45
ΑΟ Λεωνίδας Βασιλικού ΓΣ Ωρωπού
19-25, 25-19, 17-25, 17-25
Κυρ-12/01/20, 15:00
ΜΕΣ Μαραθώνα ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"
11-25, 13-25, 25-23, 9-25
Κυρ-12/01/20, 16:30
ΑΟ Οδυσσέας ΑΟ Λαγονησίου
15-25, 7-25, 17-25
Κυρ-12/01/20, 21:00
ΑΣΠ Σάλαμμον ΑΟ Ζεύς Ερυθρού
25-22, 21-25, 25-12, 25-14
05η αγωνιστική
Σαβ-18/01/20, 12:15
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού vs ΜΕΣ Μαραθώνα
Σαβ-18/01/20, 12:30
ΓΣ Ωρωπού vs ΑΟ Κωφών
Σαβ-18/01/20, 15:00
ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς" vs ΑΟ Λεωνίδας Βασιλικού
Κυρ-19/01/20, 14:00
ΓΑΣ Χολαργού vs ΑΟ Οδυσσέας
Κυρ-19/01/20, 14:30
ΑΟ Λαγονησίου vs ΑΣΠ Σάλαμμον
06η αγωνιστική
Κυρ-26/01/20, 12:00
ΑΟ Κωφών vs ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"
Κυρ-26/01/20, 14:00
ΓΑΣ Χολαργού vs ΓΣ Ωρωπού
Κυρ-26/01/20, 14:45
ΑΟ Λεωνίδας Βασιλικού vs ΑΟ Ζεύς Ερυθρού
Κυρ-26/01/20, 15:00
ΜΕΣ Μαραθώνα vs ΑΟ Λαγονησίου
Κυρ-26/01/20, 16:30
ΑΟ Οδυσσέας vs ΑΣΠ Σάλαμμον
07η αγωνιστική
Σαβ-1/02/20, 12:15
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού vs ΑΟ Κωφών
Σαβ-1/02/20, 12:30
ΓΣ Ωρωπού vs ΑΟ Οδυσσέας
Σαβ-1/02/20, 15:00
ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς" vs ΓΑΣ Χολαργού
Κυρ-2/02/20, 14:30
ΑΟ Λαγονησίου vs ΑΟ Λεωνίδας Βασιλικού
Κυρ-2/02/20, 21:00
ΑΣΠ Σάλαμμον vs ΜΕΣ Μαραθώνα
08η αγωνιστική
Σαβ-8/02/20, 12:30
ΓΣ Ωρωπού vs ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"
Κυρ-9/02/20, 12:00
ΑΟ Κωφών vs ΑΟ Λαγονησίου
Κυρ-9/02/20, 14:00
ΓΑΣ Χολαργού vs ΑΟ Ζεύς Ερυθρού
Κυρ-9/02/20, 14:45
ΑΟ Λεωνίδας Βασιλικού vs ΑΣΠ Σάλαμμον
Κυρ-9/02/20, 16:30
ΑΟ Οδυσσέας vs ΜΕΣ Μαραθώνα
09η αγωνιστική
Σαβ-15/02/20, 12:15
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού vs ΓΣ Ωρωπού
Σαβ-15/02/20, 15:00
ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς" vs ΑΟ Οδυσσέας
Κυρ-16/02/20, 14:30
ΑΟ Λαγονησίου vs ΓΑΣ Χολαργού
Κυρ-16/02/20, 15:00
ΜΕΣ Μαραθώνα vs ΑΟ Λεωνίδας Βασιλικού
Κυρ-16/02/20, 21:00
ΑΣΠ Σάλαμμον vs ΑΟ Κωφών
 

Επικοινωνία

Μ.Ε.Σ. Μαραθώνα

Αφετηρία Μαραθωνίου Δρόμου
Τ.Θ. 32 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 19007

Αττική

Phone: 6974037087

Email: info@mesma.gr

 

Μ.Ε.Σ. Μαραθώνος

Ο Μ.Ε.Σ.Μ.Α. ιδρύθηκε το 1976 με την αριθμ. 5780 απόφαση του πρωτοδικείου Αθηνών και ημερομηνία 06-05-1976 και σαν αντικείμενο ειχε την ανάπτυξη πολιτιστικής και επιμορφωτικής δράσης στον Μαραθώνα.

Από το 1988 μέχρι σήμερα λειτουργούν αγωνιστικά τμήματα Μπάσκετ Ανδρών - Εφήβων - Παίδων ενώ τα τελευταία 15 χρόνια λειτουργούν και τμήματα Βόλεϊ Γυναικών - Νεανίδων- Κορασίδων καθώς και Ρυθμικής Γυμναστικής και παραδοσιακών χορών.