Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣΕκτύπωση

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 21/09/2019 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 84 - 53  
ΣΑ 21/09/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 33 - 50  
ΣΑ 21/09/2019 21:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β 43 - 62  
ΚΥ 22/09/2019 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 17 - 76  
ΚΥ 22/09/2019 17:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' 29 - 61  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 20 - 0  
ΣΑ 28/09/2019 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 32 - 45  
ΣΑ 28/09/2019 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 68 - 58  
ΚΥ 29/09/2019 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 44 - 60  
ΚΥ 29/09/2019 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 55 - 32  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 05/10/2019 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 60 - 61  
ΣΑ 05/10/2019 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β 42 - 57  
ΚΥ 06/10/2019 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 26 - 73  
ΚΥ 06/10/2019 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' 37 - 83  
ΚΥ 06/10/2019 17:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 51 - 45  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 12/10/2019 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 0 - 0  
ΣΑ 12/10/2019 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 47 - 35  
ΣΑ 12/10/2019 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' 56 - 28  
ΣΑ 12/10/2019 21:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 59 - 54  
ΚΥ 13/10/2019 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 44 - 75  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 19/10/2019 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β 0 - 0  
ΣΑ 19/10/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 83 - 11  
ΚΥ 20/10/2019 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 51 - 61  
ΚΥ 20/10/2019 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 0 - 0  
ΚΥ 20/10/2019 16:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 43 - 40  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 02/11/2019 18:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 0 - 0  
ΣΑ 02/11/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 02/11/2019 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' 0 - 0  
ΣΑ 02/11/2019 20:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 0 - 0  
ΚΥ 03/11/2019 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΤΡ 05/11/2019 21:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0  
ΣΑ 09/11/2019 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 0 - 0  
ΣΑ 09/11/2019 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β 0 - 0  
ΚΥ 10/11/2019 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 0 - 0  
ΚΥ 10/11/2019 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΤΡ 19/11/2019 21:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 23/11/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 0 - 0  
ΣΑ 23/11/2019 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 0 - 0  
ΣΑ 23/11/2019 21:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 0 - 0  
ΚΥ 24/11/2019 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 30/11/2019 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  
ΣΑ 30/11/2019 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 0 - 0  
ΣΑ 30/11/2019 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 0 - 0  
ΚΥ 01/12/2019 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β 0 - 0  
ΚΥ 01/12/2019 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 07/12/2019 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 0 - 0  
ΣΑ 07/12/2019 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 0 - 0  
ΣΑ 07/12/2019 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0  
ΚΥ 08/12/2019 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 0 - 0  
ΚΥ 08/12/2019 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 14/12/2019 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β 0 - 0  
ΣΑ 14/12/2019 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 0 - 0  
ΣΑ 14/12/2019 21:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΤΡ 17/12/2019 21:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 0 - 0  
ΔΕ 14/12/2020 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' 0 - 0  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 21/12/2019 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  
ΣΑ 21/12/2019 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0  
ΣΑ 21/12/2019 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 0 - 0  
ΣΑ 21/12/2019 21:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 0 - 0  
ΚΥ 22/12/2019 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΤΡ 07/01/2020 21:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β 0 - 0  
ΣΑ 11/01/2020 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 0 - 0  
ΣΑ 11/01/2020 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 0 - 0  
ΚΥ 12/01/2020 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 0 - 0  
ΚΥ 12/01/2020 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 0 - 0  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΑ 18/01/2019 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' 0 - 0  
ΣΑ 18/01/2020 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 0 - 0  
ΣΑ 18/01/2020 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 18/01/2020 21:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  
ΚΥ 19/01/2020 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0  

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΤΡ 21/01/2020 21:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 0 - 0  
ΣΑ 25/01/2020 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 0 - 0  
ΣΑ 25/01/2020 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 0 - 0  
ΚΥ 26/01/2020 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0  
ΚΥ 26/01/2020 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β 0 - 0  

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 01/02/2020 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  
ΣΑ 01/02/2020 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 0 - 0  
ΣΑ 01/02/2020 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 01/02/2020 21:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' 0 - 0  
ΚΥ 02/02/2020 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 0 - 0  

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 08/02/2020 14:15 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0  
ΣΑ 08/02/2020 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β 0 - 0  
ΣΑ 08/02/2020 20:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β 0 - 0  
ΚΥ 09/02/2020 11:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  
ΚΥ 09/02/2020 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 0 - 0  

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 15/02/2020 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' 0 - 0  
ΣΑ 15/02/2020 20:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. Β ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 15/02/2020 21:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 0 - 0  
ΚΥ 16/02/2020 09:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 0 - 0  
ΣΑ 22/02/2020 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ 0 - 0

Επικοινωνία

Μ.Ε.Σ. Μαραθώνα

Μαραθώνας

Αττική

Phone: 6974037087

Email: info@mesma.gr

Μ.Ε.Σ. Μαραθώνος

Ο Μ.Ε.Σ.Μ.Α. ιδρύθηκε το 1976 με την αριθμ. 5780 απόφαση του πρωτοδικείου Αθηνών και ημερομηνία 06-05-1976 και σαν αντικείμενο ειχε την ανάπτυξη πολιτιστικής και επιμορφωτικής δράσης στον Μαραθώνα.

Από το 1988 μέχρι σήμερα λειτουργούν αγωνιστικά τμήματα Μπάσκετ Ανδρών - Εφήβων - Παίδων ενώ τα τελευταία 15 χρόνια λειτουργούν και τμήματα Βόλεϊ Γυναικών - Νεανίδων- Κορασίδων καθώς και Ρυθμικής Γυμναστικής και παραδοσιακών χορών.