A' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ A' ΕΣΚΑ - 1ος Όμιλος
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/20,
21:00
AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ 71 : 63 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
12/10/20,
21:30
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. 65 : 53 ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
12/10/20,
21:30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 45 : 42 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
12/10/20,
21:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 71 : 83 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
12/10/20,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 67 : 68 ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/20,
20:30
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 48 : 68 AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ
19/10/20,
21:30
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - : - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.
19/10/20,
21:30
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
19/10/20,
21:30
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 71 : 64 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
19/10/20,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 59 : 63 ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/20,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - : - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
26/10/20,
21:00
AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ - : - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.
26/10/20,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 76 : 62 ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
26/10/20,
21:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 70 : 69 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
26/10/20,
21:30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 45 : 55 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/20,
20:30
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
2/11/20,
21:00
AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ 73 : 62 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2/11/20,
21:30
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2/11/20,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 68 : 53 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
2/11/20,
21:45
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/20,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
9/11/20,
21:30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
9/11/20,
21:30
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - : - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9/11/20,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ
9/11/20,
21:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - : - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/20,
20:30
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
16/11/20,
21:00
AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ - : - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
16/11/20,
21:30
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
16/11/20,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
16/11/20,
21:45
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/20,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - : - AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ
23/11/20,
21:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
23/11/20,
21:30
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - : - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
23/11/20,
21:30
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
23/11/20,
21:30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - : - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/20,
20:30
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
30/11/20,
21:00
AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ - : - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
30/11/20,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
30/11/20,
21:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - : - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
30/11/20,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/20,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - : - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
7/12/20,
21:30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
7/12/20,
21:30
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
7/12/20,
21:30
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - : - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.
7/12/20,
21:45
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/20,
20:30
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
14/12/20,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - : - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
14/12/20,
21:00
AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ - : - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
14/12/20,
21:30
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. - : - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
14/12/20,
21:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - : - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/20,
21:30
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
21/12/20,
21:30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
21/12/20,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.
21/12/20,
21:30
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
21/12/20,
21:45
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/21,
20:30
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.
11/1/21,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ
11/1/21,
21:30
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - : - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
11/1/21,
21:30
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - : - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
11/1/21,
21:45
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/21,
21:00
AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
18/1/21,
21:00
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. - : - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
18/1/21,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - : - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
18/1/21,
21:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - : - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
18/1/21,
21:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/21,
20:30
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
25/1/21,
21:30
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. - : - AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ
25/1/21,
21:30
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - : - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
25/1/21,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
25/1/21,
21:45
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/21,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
1/2/21,
21:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
1/2/21,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.
1/2/21,
21:30
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - : - AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ
1/2/21,
21:30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - : - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/21,
20:30
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
8/2/21,
21:00
AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
8/2/21,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
8/2/21,
21:30
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. - : - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
8/2/21,
21:30
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - : - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/21,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - : - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.
15/2/21,
21:30
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - : - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
15/2/21,
21:30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
15/2/21,
21:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - : - AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ
15/2/21,
21:30
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/21,
21:00
AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
22/2/21,
21:30
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. - : - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
22/2/21,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
22/2/21,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
22/2/21,
21:45
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/3/21,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
1/3/21,
21:30
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - : - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
1/3/21,
21:30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - : - AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ
1/3/21,
21:30
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
1/3/21,
21:45
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/3/21,
20:30
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
8/3/21,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
8/3/21,
21:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
8/3/21,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
8/3/21,
21:30
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. - : - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/3/21,
21:30
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - : - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
22/3/21,
21:30
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
22/3/21,
21:30
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - : - AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ
22/3/21,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
22/3/21,
21:45
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - : - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/3/21,
20:30
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
29/3/21,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - : - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
29/3/21,
21:00
AO ΝΗΑΡ ΗΣΤ - : - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
29/3/21,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
29/3/21,
21:30
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

Επικοινωνία

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Αφετηρία Μαραθωνίου Δρόμου
Τ.Θ. 32 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 19007

Αττική

Phone: 6974037087

Email: info@mesma.gr

 

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ο Μ.Ε.Σ.Μ.Α. ιδρύθηκε το 1976 με την αριθμ. 5780 απόφαση του πρωτοδικείου Αθηνών και ημερομηνία 06-05-1976 και σαν αντικείμενο ειχε την ανάπτυξη πολιτιστικής και επιμορφωτικής δράσης στον Μαραθώνα.

Από το 1988 μέχρι σήμερα λειτουργούν αγωνιστικά τμήματα Μπάσκετ Ανδρών - Εφήβων - Παίδων ενώ τα τελευταία 15 χρόνια λειτουργούν και τμήματα Βόλεϊ Γυναικών - Νεανίδων- Κορασίδων καθώς και Ρυθμικής Γυμναστικής και παραδοσιακών χορών.