Β' ΕΣΚΑ 2ος Ομιλος 2019-2020
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/19,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3/10/19,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3/10/19,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3/10/19,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
3/10/19,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
3/10/19,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
3/10/19,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/19,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
10/10/19,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
10/10/19,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
10/10/19,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
10/10/19,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
10/10/19,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
10/10/19,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/19,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
14/10/19,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
14/10/19,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
14/10/19,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
14/10/19,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
14/10/19,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
14/10/19,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/19,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
17/10/19,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
17/10/19,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
17/10/19,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
17/10/19,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
17/10/19,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
17/10/19,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/19,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
24/10/19,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
24/10/19,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
24/10/19,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
24/10/19,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
24/10/19,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
24/10/19,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/19,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
31/10/19,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
31/10/19,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
31/10/19,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
31/10/19,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
31/10/19,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
31/10/19,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/11/19,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
7/11/19,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
7/11/19,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
7/11/19,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
7/11/19,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
7/11/19,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
7/11/19,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/19,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
21/11/19,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
21/11/19,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
21/11/19,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
21/11/19,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
21/11/19,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
21/11/19,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/11/19,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
28/11/19,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
28/11/19,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
28/11/19,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
28/11/19,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
28/11/19,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
28/11/19,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/19,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
5/12/19,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
5/12/19,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
5/12/19,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
5/12/19,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
5/12/19,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
5/12/19,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/12/19,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
12/12/19,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
12/12/19,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
12/12/19,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
12/12/19,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
12/12/19,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
12/12/19,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/12/19,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
19/12/19,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
19/12/19,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
19/12/19,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
19/12/19,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
19/12/19,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
19/12/19,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/1/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
9/1/20,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
9/1/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
9/1/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
9/1/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
9/1/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
9/1/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/1/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
16/1/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
16/1/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
16/1/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
16/1/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
16/1/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
16/1/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/1/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
23/1/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
23/1/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
23/1/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
23/1/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
23/1/20,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
23/1/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/1/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
30/1/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
30/1/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
30/1/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
30/1/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
30/1/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
30/1/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/2/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
6/2/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
6/2/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
6/2/20,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
6/2/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
6/2/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
6/2/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/2/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
13/2/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
13/2/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
13/2/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
13/2/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
13/2/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
13/2/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/2/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
20/2/20,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
20/2/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
20/2/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
20/2/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
20/2/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
20/2/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/2/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
27/2/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27/2/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
27/2/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
27/2/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
27/2/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
27/2/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/3/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
5/3/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
5/3/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
5/3/20,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
5/3/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
5/3/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
5/3/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/3/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
12/3/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
12/3/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
12/3/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
12/3/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
12/3/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
12/3/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
19/3/20,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
19/3/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
19/3/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
19/3/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
19/3/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
19/3/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
26/3/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
26/3/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
26/3/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
26/3/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
26/3/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
26/3/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/4/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
2/4/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
2/4/20,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
2/4/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
2/4/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
2/4/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
2/4/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/4/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
9/4/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
9/4/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
9/4/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
9/4/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
9/4/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
9/4/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

Επικοινωνία

Μ.Ε.Σ. Μαραθώνα

Μαραθώνας

Αττική

Phone: 6974037087

Email: info@mesma.gr

Μ.Ε.Σ. Μαραθώνος

Ο Μ.Ε.Σ.Μ.Α. ιδρύθηκε το 1976 με την αριθμ. 5780 απόφαση του πρωτοδικείου Αθηνών και ημερομηνία 06-05-1976 και σαν αντικείμενο ειχε την ανάπτυξη πολιτιστικής και επιμορφωτικής δράσης στον Μαραθώνα.

Από το 1988 μέχρι σήμερα λειτουργούν αγωνιστικά τμήματα Μπάσκετ Ανδρών - Εφήβων - Παίδων ενώ τα τελευταία 15 χρόνια λειτουργούν και τμήματα Βόλεϊ Γυναικών - Νεανίδων- Κορασίδων καθώς και Ρυθμικής Γυμναστικής και παραδοσιακών χορών.