Β' ΕΣΚΑ 2ος Ομιλος 2019-2020
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/19,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 55 : 60 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
3/10/19,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 82 : 83 ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
3/10/19,
21:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 69 : 67 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
3/10/19,
21:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 54 : 73 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3/10/19,
21:30
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 62 : 66 ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3/10/19,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 58 : 50 ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3/10/19,
21:45
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 53 : 65 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/10/19,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 63 : 52 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
10/10/19,
20:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 60 : 55 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
10/10/19,
21:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 59 : 69 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
10/10/19,
21:30
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 68 : 71 ΤΥΦΩΝ ΑΣ
10/10/19,
21:30
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 61 : 73 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
10/10/19,
21:30
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 62 : 50 ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
10/10/19,
22:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 65 : 42 ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/19,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 64 : 59 ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
17/10/19,
21:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 79 : 77 ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
17/10/19,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 73 : 62 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
17/10/19,
21:30
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 83 : 80 ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17/10/19,
21:30
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 55 : 66 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
17/10/19,
21:30
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 59 : 64 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
17/10/19,
21:45
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 55 : 58 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/10/19,
20:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 75 : 60 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
24/10/19,
21:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 69 : 57 ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
24/10/19,
21:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 54 : 58 ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
24/10/19,
21:30
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 52 : 59 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
24/10/19,
21:30
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 66 : 69 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
24/10/19,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 77 : 60 ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
24/10/19,
22:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 54 : 58 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
31/10/19,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 62 : 59 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
31/10/19,
21:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58 : 67 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
31/10/19,
21:30
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 66 : 69 ΤΥΦΩΝ ΑΣ
31/10/19,
21:30
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 75 : 67 ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
31/10/19,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 95 : 87 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
31/10/19,
21:30
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 61 : 69 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
31/10/19,
21:45
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 69 : 70 ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/11/19,
20:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 79 : 82 ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7/11/19,
21:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 69 : 78 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
7/11/19,
21:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 66 : 53 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
7/11/19,
21:30
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 66 : 60 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
7/11/19,
21:30
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 56 : 64 ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
7/11/19,
21:30
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 61 : 65 ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
7/11/19,
22:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 98 : 79 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/11/19,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 77 : 75 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
14/11/19,
21:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 59 : 64 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
14/11/19,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 70 : 56 ΤΥΦΩΝ ΑΣ
14/11/19,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 62 : 47 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
14/11/19,
21:30
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 68 : 56 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
14/11/19,
21:30
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 82 : 74 ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
14/11/19,
21:45
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 61 : 39 ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/11/19,
20:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 94 : 65 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
21/11/19,
21:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 62 : 55 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
21/11/19,
21:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 68 : 65 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
21/11/19,
21:30
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 72 : 68 ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
21/11/19,
21:30
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 44 : 61 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
21/11/19,
21:45
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 50 : 53 ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
21/11/19,
22:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 73 : 57 ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/19,
21:15
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 78 : 64 ΤΥΦΩΝ ΑΣ
28/11/19,
21:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
28/11/19,
21:30
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 62 : 59 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
28/11/19,
21:30
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 82 : 76 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
28/11/19,
21:30
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 71 : 49 ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
28/11/19,
21:30
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 70 : 68 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
28/11/19,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 63 : 48 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/12/19,
21:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 73 : 60 ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5/12/19,
21:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 55 : 56 ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
5/12/19,
21:30
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 81 : 76 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
5/12/19,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 64 : 37 ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
5/12/19,
21:45
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 66 : 82 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
5/12/19,
21:45
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 66 : 99 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
5/12/19,
22:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 67 : 81 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/12/19,
20:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 76 : 70 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
12/12/19,
21:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 82 : 42 ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
12/12/19,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 80 : 57 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
12/12/19,
21:30
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 78 : 65 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
12/12/19,
21:30
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 63 : 73 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
12/12/19,
21:30
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 64 : 57 ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
12/12/19,
22:15
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 80 : 63 ΤΥΦΩΝ ΑΣ
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/12/19,
21:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 83 : 75 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
19/12/19,
21:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 62 : 59 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
19/12/19,
21:30
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 67 : 63 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
19/12/19,
21:30
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 44 : 81 ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
19/12/19,
21:30
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 65 : 63 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
19/12/19,
21:30
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 82 : 90 ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
19/12/19,
21:45
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 58 : 65 ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/1/20,
20:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 83 : 68 ΤΥΦΩΝ ΑΣ
9/1/20,
21:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 73 : 80 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
9/1/20,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 77 : 48 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
9/1/20,
21:30
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 75 : 62 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
9/1/20,
21:30
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 70 : 54 ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
9/1/20,
22:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 69 : 79 ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
9/1/20,
22:15
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 75 : 61 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/1/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 77 : 74 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
16/1/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 66 : 62 ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
16/1/20,
00:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 73 : 65 ΤΥΦΩΝ ΑΣ
16/1/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 61 : 53 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
16/1/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 93 : 36 ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
16/1/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58 : 59 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
16/1/20,
21:30
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 53 : 78 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/1/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
23/1/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
23/1/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
23/1/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
23/1/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
23/1/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
23/1/20,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/1/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
30/1/20,
00:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
30/1/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
30/1/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
30/1/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
30/1/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
30/1/20,
22:15
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/2/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
6/2/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
6/2/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
6/2/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
6/2/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
6/2/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
6/2/20,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/2/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
13/2/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13/2/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
13/2/20,
00:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
13/2/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
13/2/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
13/2/20,
22:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/2/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
20/2/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
20/2/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
20/2/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
20/2/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
20/2/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
20/2/20,
21:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/2/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
27/2/20,
00:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27/2/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
27/2/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
27/2/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
27/2/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
27/2/20,
21:30
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/3/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
5/3/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
5/3/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
5/3/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
5/3/20,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
5/3/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
5/3/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/3/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
12/3/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
12/3/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
12/3/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
12/3/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
12/3/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
12/3/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/20,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
19/3/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
19/3/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
19/3/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
19/3/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
19/3/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
19/3/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
26/3/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
26/3/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
26/3/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
26/3/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
26/3/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
26/3/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/4/20,
00:00
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - : - ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
2/4/20,
00:00
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - : - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
2/4/20,
00:00
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - : - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
2/4/20,
00:00
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - : - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
2/4/20,
00:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - : - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
2/4/20,
00:00
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - : - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
2/4/20,
00:00
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - : - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/4/20,
00:00
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - : - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
9/4/20,
00:00
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - : - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
9/4/20,
00:00
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - : - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
9/4/20,
00:00
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - : - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
9/4/20,
00:00
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - : - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
9/4/20,
00:00
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - : - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
9/4/20,
00:00
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - : - ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

Επικοινωνία

Μ.Ε.Σ. Μαραθώνα

Αφετηρία Μαραθωνίου Δρόμου
Τ.Θ. 32 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 19007

Αττική

Phone: 6974037087

Email: info@mesma.gr

 

Μ.Ε.Σ. Μαραθώνος

Ο Μ.Ε.Σ.Μ.Α. ιδρύθηκε το 1976 με την αριθμ. 5780 απόφαση του πρωτοδικείου Αθηνών και ημερομηνία 06-05-1976 και σαν αντικείμενο ειχε την ανάπτυξη πολιτιστικής και επιμορφωτικής δράσης στον Μαραθώνα.

Από το 1988 μέχρι σήμερα λειτουργούν αγωνιστικά τμήματα Μπάσκετ Ανδρών - Εφήβων - Παίδων ενώ τα τελευταία 15 χρόνια λειτουργούν και τμήματα Βόλεϊ Γυναικών - Νεανίδων- Κορασίδων καθώς και Ρυθμικής Γυμναστικής και παραδοσιακών χορών.