Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣΕκτύπωση

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 10/10/2020 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 10/10/2020 16:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 10/10/2020 17:30 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 10/10/2020 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ    

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 17/10/2020 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 17/10/2020 16:00 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 17/10/2020 18:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 17/10/2020 18:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.    

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 24/10/2020 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 24/10/2020 16:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΣΑ 24/10/2020 17:30 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 24/10/2020 18:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ    

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 31/10/2020 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 31/10/2020 16:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 31/10/2020 17:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 31/10/2020 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ    

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 07/11/2020 16:00 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 07/11/2020 17:30 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΣΑ 07/11/2020 18:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 07/11/2020 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ    

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 14/11/2020 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 14/11/2020 16:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 14/11/2020 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 14/11/2020 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ    

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 21/11/2020 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0  
ΣΑ 21/11/2020 16:00 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΣΑ 21/11/2020 17:30 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 21/11/2020 18:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ    

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 28/11/2020 16:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 28/11/2020 17:30 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 28/11/2020 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 28/11/2020 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ    

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 05/12/2020 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 05/12/2020 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΣΑ 05/12/2020 16:00 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 05/12/2020 17:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ    

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 12/12/2020 13:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0  
ΣΑ 12/12/2020 16:00 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 12/12/2020 18:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 12/12/2020 18:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ    

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 19/12/2020 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 19/12/2020 17:30 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 19/12/2020 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 19/12/2020 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.    

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 09/01/2021 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 09/01/2021 16:00 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 09/01/2021 17:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 09/01/2021 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ    

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 16/01/2021 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 16/01/2021 16:00 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 16/01/2021 18:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0  
ΣΑ 16/01/2021 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ    

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 23/01/2021 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 23/01/2021 16:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 23/01/2021 17:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 23/01/2021 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ    

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 30/01/2021 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΣΑ 30/01/2021 17:30 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0  
ΣΑ 30/01/2021 17:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 30/01/2021 18:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ    

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 06/02/2021 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 06/02/2021 16:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 06/02/2021 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 06/02/2021 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ    

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 13/02/2021 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 13/02/2021 16:00 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0  
ΣΑ 13/02/2021 17:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
ΣΑ 13/02/2021 18:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ    

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 20/02/2021 16:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 20/02/2021 17:30 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 20/02/2021 19:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 20/02/2021 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ    
 

Επικοινωνία

Μ.Ε.Σ. Μαραθώνα

Αφετηρία Μαραθωνίου Δρόμου
Τ.Θ. 32 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 19007

Αττική

Phone: 6974037087

Email: info@mesma.gr

 

Μ.Ε.Σ. Μαραθώνος

Ο Μ.Ε.Σ.Μ.Α. ιδρύθηκε το 1976 με την αριθμ. 5780 απόφαση του πρωτοδικείου Αθηνών και ημερομηνία 06-05-1976 και σαν αντικείμενο ειχε την ανάπτυξη πολιτιστικής και επιμορφωτικής δράσης στον Μαραθώνα.

Από το 1988 μέχρι σήμερα λειτουργούν αγωνιστικά τμήματα Μπάσκετ Ανδρών - Εφήβων - Παίδων ενώ τα τελευταία 15 χρόνια λειτουργούν και τμήματα Βόλεϊ Γυναικών - Νεανίδων- Κορασίδων καθώς και Ρυθμικής Γυμναστικής και παραδοσιακών χορών.